Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Rejestracja i opłaty

Przed zarejestrowaniem się prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa. Za pomocą formularza istnieje możliwość zarejestrowania tylko jednej osoby. W przypadku chęci zarejestrowania większej liczby osób zapraszamy do kontaktu z Biurem Organizacyjnym.

Opłata rejestracyjna

Podane kwoty są kwotami brutto (zawierają VAT 23%).
Rodzaj uczestnictwa Zarejestrowana płatność
do 15.03.2024 do 30.04.2024 od 01.05.2024
Uczestnik – członek PTIDiK* (pakiet pełny) 738 zł  984 zł 1230 zł
Uczestnik – członek PTIDiK* (pakiet bez kolacji) 492 zł 738 zł 984 zł
Uczestnik – nie członek PTIDiK (pakiet pełny) 984 zł 1230 zł 1476 zł
Uczestnik – nie członek PTIDiK (pakiet bez kolacji) 738 zł 984 zł 1230 zł
Uczestnik (pakiet jednodniowy -tylko czwartek albo piątek) 369 zł 492 zł 615 zł
Uczestnik (pakiet jednodniowy -tylko sobota) 246 zł 369 zł 492 zł
Student (pakiet bez wyżywienia)** 123 zł 184,50 zł 246 zł

*Uwaga! Honorowi Członkowie PTIDiK są zwolnieni z opłaty rejestracyjnej. Prosimy o odpowiednią informację w uwagach formularza rejestracyjnego lub o kontakt z Biurem Organizacyjnym.
** Z obniżonej opłaty mogą skorzystać studenci do 26 roku życia, ostatnich lat medycyny lub innych kierunków związanych z tematyką Kongresu, posiadający ważną legitymacja studencką. (Opłata obejmuje jedynie catering oferowany w trakcie przerw kawowych, nie obejmuje pełnego cateringu oferowanego w trakcie Kongresu).

Zawartość pakietu uczestnika:

Opłata rejestracyjna obejmuje:

 • udział w sesjach naukowych,
 • wstęp na wystawę medyczną,
 • 3 -miesięczny dostęp do Internetowej Strefy Uczestnika zawierającej materiały w wersji elektronicznej,
 • elektroniczny certyfikat uczestnictwa,
 • przewidziane programem przerwy kawowe,
 • lunch 16 i 17.05.2024 (nie dotyczy studentów),
 • dodatkowo istnieje możliwość dokupienia kolacji w dniach 16 i 17.05.2024 r. lub zakupu pakietu pełnego z kolacjami.

Cena pakietu jednodniowego (za wyjątkiem pakietu sobotniego) zawiera lunch przewidziany w danym dniu i w każdym przypadku nie zawiera kolacji (można ją dokupić)

Opcje dodatkowo płatne

Podane kwoty są kwotami brutto (zawierają VAT 23%).
Dodatkowe posiłki
 • Kolacja: 150 zł
 • Lunch: 123 zł
Dopłata do pakietu z noclegiem*

Dopłata do pakietu z noclegiem w hotelu Gołębiewski obejmuje 3 noclegi ze śniadaniem w terminie 15-18.05.2024 albo 2 w terminie 16-18.05.2024. Parking jest dodatkowo płatny.

 • Pokój 1 – osobowy: 430,50 zł/dobę
 • Dopłata do pokoju 2- osobowego: 123 zł/dobę

*Uwaga kwota dopłaty – podobnie jak inne publikowane ceny, zawiera VAT 23%, nie jest fakturowana jako oddzielna usługa noclegowa.

Zasady rezerwacji. Czytaj więcej…

Aktywności pozamerytoryczne

W czwartek 16 maja 2024 o godz. 18:45 – po Inauguracji, wszystkich chętnych zapraszamy na koncert BIAŁOSTOCKI UNPLUGGED w wykonaniu Alicji Grabowskiej z zespołem. Koncert, podobnie jak Inauguracja odbędzie się w Pałacu Branickich.

Koncert jest finansowany w całości z budżetu Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej, nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA, Izby POLMED lub MedTech Polska.

Czytaj więcej…

Osoby towarzyszące

Osoby towarzyszące nie mają dostępu do strefy edukacyjnej i wystawowej Kongresu. W przypadku organizacji imprez towarzyszących i oddzielnych stref cateringu Organizator przewiduje możliwość wykupienia dodatkowych biletów lub posiłków dla osób towarzyszących.
Organizator niniejszym oświadcza, że udział osób towarzyszących nie zostanie sfinansowany ze środków pochodzących od firm członkowskich INFARMA, Izby POLMED lub MedTech Polska.

Zmiany rejestracji i rezerwacji, korekty faktur

W przypadkach: konieczności wystawienia i wysyłki duplikatu faktury lub korekty faktury (o ile nie jest ona związana z rezygnacją z uczestnictwa w Konferencji), zmian płatnika rezerwowanych usług albo danych osoby rejestrowanej dokonanych po zarejestrowaniu płatności, pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 70 zł za każdy taki incydent.

Realizacja płatności

Opłatę należy wnieść dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji na konferencję, przelewem na konto bankowe Biura Organizacyjnego:

Bank: mBank SA
Nr konta: 81 1140 2004 0000 3502 8309 3354
SWIFT CODE: BREXPLPWMBK
Tytuł wpłaty: należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz hasło: „IMM2024”
Adres Biura Organizacyjnego właściciela konta: AltaSoft Sp. z. o.o. , ul. Pukowca 15, 40-847 Katowice, Polska

Prosimy o uważne wypełnianie danych płatnika podczas rejestracji. W przypadku innego płatnika niż podany w danych rejestracyjnych, prosimy o odpowiednią informację przed dokonaniem płatności. Późniejsza zmiana płatnika może nie być możliwa.

Faktura dostarczona jest w postaci elektronicznej na wskazany w rejestracji adres email. Odbiorca może samodzielnie wydrukować fakturę lub odebrać papierowy oryginał podczas konferencji. W przypadku chęci wcześniejszego otrzymania faktury w formie papierowej prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym i uzupełnienie danych adresowych, na które faktura ma zostać wysłana. Faktura wtedy jest wysyłana przesyłką listową Poczty Polskiej na podany adres.

Płatność na miejscu możliwa jest gotówką oraz kartami VISA lub Mastercard.