Simply enter your keyword and we will help you find what you need.

What are you looking for?

Ważne informacje dla wykładowców

Serdecznie prosimy o wypełnienie Karty Wykładowcy, która pozwoli nam odpowiednio przygotować Państwa pobyt podczas konferencji.

Wykładowców, którzy jeszcze nie przesłali streszczeń swoich wystąpień prosimy o ich przesłanie do 15.04.2024 za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://immunologia2024.pl/abstrakty/abstrakty-formularz-wykladowcy/.

Informacje organizacyjne:

 1. Organizatorzy pokrywają Państwa udział w Kongresie w zakresie: opłaty konferencyjnej – obejmująca catering objęty programem wydarzenia  oraz noclegów w pokoju 1-osobowym w dniach Kongresu (16-18.05). Termin noclegu można dowolnie przesunąć na dzień przed rozpoczęciem Kongresu/ dzień po zakończeniu Kongresu, jednak Organizator finansuje 2 doby hotelowe.
 2. Dodatkowe rezerwacje hotelowe (np. przedłużające okres pobytu) mogą Państwo składać:
  • w przypadku pobytu w okresie: 15-19.05.2024 za pośrednictwem Biura Organizacyjnego, wybierając odpowiednie opcje na Karcie Wykładowcy. Bezkosztowa anulacja możliwa jest do 30.04.2024.
   Noclegi fakturowane są przez Biuro w ramach usługi konferencyjnej  (zawierającej VAT w wysokości 23%, możliwy do odliczenia dla działalności i firm będących płatnikami VAT). Koszt dodatkowego noclegu to: 330 zł netto/405,90 zł brutto/doba – pokój 1-osobowy,430 zł netto/ 528,90 zł brutto/doba – pokój 2-osobowy.
  • bezpośrednio w Hotelu Gołębiewski, przesyłając wypełniony formularz dostępny na stronie: https://immunologia2024.pl/dokumenty/18KPTIDiK-FormularzGolebiewski.pdf na adres mailowy rez.bia@golebiewski.pl albo bialystok@golebiewski.pl . Cena brutto noclegu wynosi 365 zł/dobę – pokój 1-osobowy i 460 zł/dobę – pokój 2-osobowy (w tym VAT na usługi noclegowe w wysokości 8%). Warunki rezerwacji określone są w formularzu;
 3. Organizator nie dokonuje zwrotu kosztów samodzielnie wykonywanych rezerwacji. Państwa noclegi w trakcie Kongresu są realizowany z puli pokoi wcześniej zarezerwowanej przez Organizatora.
 4. W przypadku przyjazdu autem Organizator pokrywa koszt Państwa parkingu w trakcie Kongresu – maksymalnie 3 doby. (Cena parkingu przy hotelu Gołębiewski to – 4 zł brutto/godz., 50 zł brutto za dobę., parking jest płatny przed opuszczeniem hotelu).
 5. Przypominamy, że językiem wykładowym Kongresu jest język polski – pomimo składania streszczeń w języku angielskim prosimy o przesyłanie do nas tytułów wykładów również w j. polskim.
 6. W razie braku możliwości udziału osobistego, istnieje możliwość przesłania nam lub realizacji z naszą pomocą nagrania.

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.